Strona główna » IX edycja TOP automotive już we wrześniu! Eksperci o przyszłości

IX edycja TOP automotive już we wrześniu! Eksperci o przyszłości

przez Pawel
branża motoryzacyjna, konferencja automotive, branża automotive

Już po raz dziewiąty eksperci i specjaliści pracujący w branży motoryzacyjnej wymienią się cennymi doświadczeniami w trakcie Konferencji TOP automotive w Kielcach. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 13-15 września 2023 roku to również okazja do ciekawych spotkań dla miłośników motoryzacji. Jakie panele dyskusyjne i warsztaty czekają na uczestników? Patronem medialnym Konferencji TOP automotive jest portal „Biznes z klasą”.

Konferencja, której organizatorem jest firma SQD Alliance, gromadzi ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. W interesującej formie dzielą się wiedzą, obserwacjami i wnioskami na temat branży automotive. Wydarzenie jest okazją do poznania specjalistów oraz interesujących ludzi biznesu z własną wizją. Konferencja TOP automotive to doskonałe miejsce, by nawiązać kontakt z przyszłymi partnerami biznesowymi. W programie wydarzenia nie zabraknie ciekawych debat eksperckich, prelekcji i poszerzających wiedzę warsztatów.

Co czeka branżę motoryzacyjną?

Twórcy programu Konferencji TOP automotive od lat koncentrują się na najbardziej aktualnych i ważnych tematach poruszanych w branży automotive. „Kierunki zmian?” to hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia. Organizatorzy i goście spotkań w Kielcach postarają się odpowiedzieć na zagadnienie, dokąd zmierza branża motoryzacyjna. Czy przy tak dynamicznych zmianach technologicznych możemy skutecznie prognozować, jakie trendy będą dominujące? Uczestnicy Konferencji TOP automotive podyskutują o wyzwaniach, przed którymi stoi biznes motoryzacyjny. Zastanowią się, jak się doskonalić i podtrzymać standardy.

Eksperci odpowiedzą na pytania

Konferencja TOP automotive ma otwartą i przystępną formułę. Eksperci, trenerzy i partnerzy firmy SQD Alliance w interesujący sposób przekazują merytoryczne informacje, dzielą się spostrzeżeniami. Specjaliści są otwarci na zadawanie pytań. Podczas spotkań opowiedzą o dobrych praktykach biznesowych. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, co nowego słychać w branży i w jaki sposób zastosować najbardziej innowacyjne pomysły. Przekonają się, jak w organizacjach pragmatycznie sprostać wymaganiom rynku. Nie zabraknie tematyki digitalizacji procesów jakościowych oraz powiązanej z cyberbezpieczeństwem. Poruszone zostaną kwestie związane z zarządzaniem narzędziem nadzorowania i weryfikowania zmian oraz nowymi pozycjami wydawnictwa VDA QMC. Interesującym punktem programu Konferencji TOP automotive są warsztaty, podczas których można skonfrontować swoją wiedzę z zakresu: audytowania, czystości technicznej, oceny zaawansowania projektu, VSM, a także śladu węglowego.

Konferencja TOP automotive. Jak się zapisać?

Zapisy na IX edycję Konferencji TOP automotive ruszyły. Jeśli chcesz uczestniczyć w wydarzeniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na oficjalnej stronie internetowej – www.topautomotive.pl. Znajdziesz tam szczegóły dotyczące planu Konferencji, tematów prelekcji, zapoznasz się z sylwetkami prelegentów. Dowiesz się więcej na temat partnerów wydarzenia. Zobaczysz, jak przebiegały poprzednie edycje Konferencji TOP automotive.

IX edycja Konferencji TOP automotive odbędzie się w kieleckim Hotelu Binkowski Resort.

5/5 - (41 głosów)

Może Ci się spodobać