Strona główna » Wrzesień z jubileuszem w motoryzacji. X edycja TOP automotive

Wrzesień z jubileuszem w motoryzacji. X edycja TOP automotive

przez Pawel

Już po raz dziesiąty specjaliści branży automotive i wszyscy związani z wielką pasją, jaką jest motoryzacja, będą wymieniać się spostrzeżeniami na Konferencji TOP automotive. Wydarzenie, którego patronem medialnym został portal „Biznes z klasą”, zaplanowano na 25-27 września 2024 r. O czym usłyszymy w Szczyrku?

W programie konferencji znajdą się: prelekcje, warsztaty i panele dyskusyjne. Organizator wydarzenia – firma SQD Alliance – corocznie zaprasza wyróżniających się ekspertów, by podzielili się swoimi doświadczeniami. Konferencja TOP automotive to doskonała okazja, by nawiązać biznesowe kontakty i wymienić się uwagami na temat dynamicznych zmian w gospodarce. Sprzyjać temu będą warsztaty integracyjne – zaplanowane na początek motoryzacyjnych dni w Szczyrku. Tematami spotkań warsztatowych będą m.in.: relacje w budowaniu łańcuchów dostaw. Jak zapowiadają organizatorzy, zajęcia praktyczne zostały przygotowane w oparciu o solidną wiedzę merytoryczną.

Co słychać w branży motoryzacyjnej?

Głównym założeniem konferencji w Szczyrku jest przyjrzenie się bieżącym problemom i konstruktywny dialog dotyczący największych wyzwań branży motoryzacyjnej. Uczestnicy wydarzenia zastanowią się m.in. nad tym, jak sztuczna inteligencja (AI) wpłynie na rozwój tak ważnej gałęzi gospodarki. Eksperci wezmą pod lupę przemiany, które kształtowały biznes motoryzacyjny w przeciągu ostatnich dziesięciu lat.

 „Dekada wyzwań: Jakość, Relacje, Biznes” to hasło przewodnie tegorocznej TOP automotive. Specjaliści podzielą się swoimi prognozami na najbliższe lata. Postarają się wskazać, jak doskonalić się, by zostać na czasie. Nie zabraknie omówienia nowinek, a wszystko to w ciekawej i angażującej formule.

Jak się zapisać na Konferencję TOP automotive?

Chętni do udziału w Konferencji TOP automotive mogą zapisywać się na wydarzenie poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie – www.topautomotive.pl, gdzie można dowiedzieć się więcej o programie, prelegentach oraz zapoznać z materiałami z poprzednich edycji. Konferencja odbędzie się w Szczyrku w Hotelu META resort vine SPA.

5/5 - (5 głosów)

Może Ci się spodobać