„Nie wyobrażam sobie zarządzania klubem w sposób technokratyczny”
– Jeśli ktoś w mojej branży chciałby stworzyć sobie mechanizm do zarabiania pieniędzy, to od razu będzie miał złe wejście. Uważam, że to trzeba … Czytaj dalej „Nie wyobrażam sobie zarządzania klubem w sposób technokratyczny”
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element