„Nie wyobrażam sobie zarządzania klubem w sposób technokratyczny”

– Jeśli ktoś w mojej branży chciałby stworzyć sobie mechanizm do zarabiania pieniędzy, to od razu będzie miał złe wejście. Uważam, że to trzeba … Czytaj dalej „Nie wyobrażam sobie zarządzania klubem w sposób technokratyczny”