Strona główna » I ❤ business & HR już 11-12 czerwca. Spotkaj się z najlepszymi w branży!

I ❤ business & HR już 11-12 czerwca. Spotkaj się z najlepszymi w branży!

przez Pawel
konferencja biznesowa

11 i 12 czerwca stołeczne Multikino Złote Tarasy gościć będzie wyjątkowych specjalistów. Podczas drugiej edycji konferencji I ❤ business & HR uznani eksperci świata biznesu poruszą tematykę związaną m.in. z customer experience i employee experience. Pod kątem innowacyjności omówione zostaną interesujące procesy, jakie zachodzą w HR. Patronem medialnym wydarzenia jest portal „Biznes z klasą”.

Uczestnicy warszawskiej konferencji zapoznają się ze zdobywającymi rynek nowymi kierunkami rozwoju. Jak wykorzystać świeży trend, by przekuć go w sukces? Branżowi eksperci opowiedzą o swoich doświadczeniach. Zasugerują, co najlepiej sprawdza się w praktyce.

I ❤ business & HR to aż 24 wystąpienia opierające się na solidnej, merytorycznej wiedzy. Co możemy wywnioskować z doświadczeń wyniesionych na podstawie relacji klient i pracownik? Jak przyciągnąć do siebie współpracowników o najatrakcyjniejszym potencjale zawodowym? W jaki sposób zatrzymać najbardziej utalentowanych w naszym zespole? Na te pytania uczestnicy poszukają odpowiedzi podczas spotkań.

Agenda konferencji została zaplanowana na dwudniowy cykl:

11 czerwca: X SUMMIT – dzień skoncentrowany wokół doświadczeń klientów i pracowników,
wydarzenie zostało podzielone na bloki tematyczne: Customer Experience, Employee Experience, Workshop on Stage, Future.
12 czerwca: I ❤ HR – dzień, podczas którego specjaliści podzielą się wiedzą z zakresu rekrutacji oraz tworzeniu relacji z pracownikiem.

Bilety na wydarzenie są dostępne zarówno w wersji jednodniowej, jak i w formie dwudniowego pakietu. Czerwcowy tydzień konferencyjny będzie także doskonałą możliwością do wzięcia udziału w specjalnych szkoleniach branżowych. Tematyka kursów to: AI w procesach HR, onboarding pracowników, strategia employer branding. Nie zabraknie również szkoleń z zakresu marketingu globalnego.

Więcej szczegółów o konferencji znajdziesz na na stronie ilovebusiness.pl.

biznes i HR

fot. materiały prasowe

5/5 - (5 głosów)

Może Ci się spodobać