„Najważniejsza decyzja” książka Magdaleny Knitter

Niektóre książki służą rozrywce, inne nauce. Książka „Najważniejsza decyzja” jest czymś pośrodku – beletrystyką z elementami coachingu. Powstała jako narzędzie inspiracji dla kobiet, które, podobnie jak pierwowzory bohaterek, stykają się z trudnymi, życiowymi wyzwaniami. Ich historie przekonują jednak, że nie wolno się poddawać, bo nigdy nie wiadomo, co spotkamy za rogiem. To zbiór opowiadań inspirowanych autentycznymi historiami. Sześć różnych kobiet, sześć wyzwań rozwojowych i jeden wspólny mianownik –„anioł”, który pojawia się w ich życiu pod postacią drugiego człowieka lub dziecka, poruszającego dzieła sztuki, czy książki, w której odnajdują jedno, najważniejsze dla nich zdanie. Bez względu na to, kim lub czym się okaże, jest dla każdej z bohaterek impulsem do zmiany i powodem podjęcia najważniejszej decyzji w życiu.

Autorka, Magdalena Knitter jest dyplomowanym life Coachem, trenerem rozwojowym i pedagogiem oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Założycielka Fundacji „Przestrzeń Rozwoju Kobiet”, której misją jest wszechstronny rozwój i edukacja kobiet. Jest także pomysłodawczynią i koordynatorem projektu przestrzeni kobiecej Klub Kobiet Kreatywnych.

Specjalizuje się w budowaniu relacji interpersonalnych oraz we wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Prowadzi coachingi indywidualne, warsztaty umiejętności interpersonalnych, grupy rozwojowe oraz wyjazdy z rozwojem dla kobiet do Toskanii.

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*