Dobry początek roku dla Agencji POWER. Agencja została nagrodzona nagrodami „Solidna Firma” i „Tygrysem Biznesu”

W lutym 2018 roku Agencja POWER odebrała dwie ważne dla niej nagrody „Solidnej Firmy” i „Tygrysy Biznesu”.

Agencja została nagrodzona już 3 raz w konkursie „Solidna Firma” i otrzymała Srebrną Statuetkę.

Gala rozdania certyfikatów dobyła się 9 lutego w Hotelu Novotel w Centrum Warszawy.

Certyfikaty Solidna Firma to specjalne wyróżnienie dla firm poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa. Certyfikaty opatrzone są oryginalnymi podpisami członków Kapituły Programu. Certyfikat został zaprojektowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych.

27858428_10215399189313478_5747665456237744387_n

Agencja POWER otrzymała nagrodę za propagowanie zasad etyki, takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi, tworzenie świadomości o współodpowiedzialności za środowisko naturalne; propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych.

Promowanie firm przestrzegających praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji.

Agencja POWER terminowo rozlicza się z kontrahentami i pracownikami, terminowo reguluje płatności z tytułu podatków, ceł, należności wobec ZUS, opłat leasingowych i należności kredytowych, nie ma wyroków zasądzających w sprawach o nieuregulowane należności, przestrzega prawa pracy oraz zasad BHP, przestrzeganie prawa konsumenta i nie ma zobowiązań reklamacyjnych.

Statuetkę odebrał w imieniu firmy: Piotr Pitura – Senior Incentive Manager Agencji

16 lutego natomiast w Hotelu Sheraton w Warszawie podczas Wielkiej Gali Biznesu Agencja POWER – od lat laureat nagród „Firma Roku” została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem przez Biuro Certyfikacji Krajowej statuetkę „Tygrysy Biznesu”

Statuetka „Tygrysa Biznesu” to silne osobowości sukcesu,  które swoją działalnością, precyzją i konsekwencją podejmowanych decyzji w znaczącym stopniu przyczyniają się do sukcesu prowadzonych przez siebie firm.

Otrzymanie Statuetki dla Agencji POWER jest uhonorowaniem pozycji na rynku, jej wkładu w rozwój rynku oraz autorytetu jakim cieszy się firma wśród Klientów, podwykonawców oraz pracowników.

Statuetka Tygrysy Biznesu to prestiżowe wyróżnienie przyznawane wybitnym postaciom świata biznesu. Laureatami nagrody są przedsiębiorcy, którzy dzięki talentowi, pasji, wyjątkowemu zmysłowi biznesowemu oraz wytrwałości zbudowali świetnie prosperujące firmy i wartościowe marki. Są niekwestionowanymi autorytetami w swojej dziedzinie, ekspertami w danej branży, liderami na rynku, wzorem dla otoczenia.

Statuetkę odebrali w imieniu Agencji – Olga Krzemińska-Zasadzka – /managingdirector/ oraz Piotr Zasadzki /event &Incentive director/.

Agencja Power jest ziszczeniem marzeń jej założycielki, Olgi Krzemińskiej-Zasadzkiej. Pomaga firmom i markom tworzyć wyjątkowe eventy – od konferencji, przez gale, po wydarzenia sportowe i wyjazdy typu incentive. Zespół agencji tworzą pasjonaci aktywności w każdym wydaniu – od narciarstwa i snowboardu, przez squash, nurkowanie, windsurfing i kitesurfing, po off-road, a sama dyrektor zarządzająca jest trzykrotną v-ce mistrzynią polski w squashu. Agencja Power to prawdziwa mieszanka energii, pasji, profesjonalizmu i ogromnej kreatywności. Połączenie tych składników skutkuje realizacją najlepszych eventów i wyjazdów dla firm w Polsce. Każde wydarzenie jest unikatowe, wypełnione niespodziankami i niezwykle motywujące. Dla Olgi Krzemińskiej-Zasadzkiej nie ma bowiem rzeczy niemożliwych, a każde kolejne przedsięwzięcie stanowi wyzwanie i szansę na rozwój. Doceniają to klienci agencji, których liczba rośnie z miesiąca na miesiąc. Power posiada swoje portfolio i takich klientów jak Shell, UEFA, SCA, Polkomtel, PWPW, PLAY, Ferrari, PZU czy BRE Bank. W ciągu niespełna 10 lat swojej obecności na rynku event-owym agencja znacznie wpłynęła na rozwój branży eventowej w Polsce, wytyczając kierunki rozwoju branży w Polsce. Wielokrotnie nagradzano ją certyfikatami Solidna Firma, Firma Roku i Polish Product. Zdobyła nagrodę PROCON Awards, medal Meeting Planner, MP Power Awards. Power jest członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce oraz międzynarodowej organizacji zrzeszającej ok 6000 firm – Society for Incentive Travel Excellence /site/. Agencja POWER posiad wpis do rejestru organizatorów turystyki województwa mazowieckiego o numerze 1279.

Materiał prasowy

Power

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*