Pierwszy w Polsce Apple AuthorisedEnterprise Reseller

INNERGO Systems otrzymało status Apple Authorised Enterprise Reseller. Jest to pierwsza i jedyna firma w Polsce o takim certyfikacie. Status AAER przyznawany jest firmom wspierającym biznes poprzez mobilne technologie i rozwiązania Apple.

Firmy posiadające status Apple Authorised Enterprise Reseller to firmy współpracujące z Apple na szczeblu centralnym. Posiadając taką certyfikację, Innergo Systems będzie oferować swoim klientom aktywne wsparcie w budowie strategii rozwoju, opartej o nowoczesne technologie mobilne. A to wszystko przy bliskiej współpracy z samym producentem – Apple.

Innergo Systems od niemal dekady specjalizuje się w złożonych projektach z zakresu systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, w tym rozwiązań sieciowych, systemów przetwarzania danych, systemów komunikacji, infrastruktury Data Center, a także rozwiązań mobilnych.Firmajuż w 2015 roku, jako pierwsza w Polsce, otrzymała status Apple Authorised Systems Integrator (AASI). Po dwóch latach Apple przyznało przedsiębiorstwu tytuł Apple Authorised Enterprise Reseller (AAER) – te dwa statusy różnią się od siebie poziomem kompetencji i zakresem możliwości oferowanych przez integratora. Ponadto AAER może dodatkowo udostępniać specjalne programy wsparcia dla swoich klientów biznesowych.

„Tytuł Apple Authorised Enterprise Reseller to prawdziwe wyróżnienie dla Innergo. Do tej pory, jako Apple Authorised Systems Integrator, wsparliśmy już wiele przedsiębiorstw we wdrażaniu urządzeń i rozwiązań mobilnych, usprawniających rozwój ich biznesów. Od teraz, w ramachnowego status partnerskiego z Apple, nasze działania będą szczególnie skupione na przeprowadzaniu cyfrowej transformacjiw firmach, które stawiają na dynamiczny rozwój.” podkreśla Wojciech Gargul, Business Development Manager w Managed Mobility Division w Innergo Systems Sp. z o.o.

Proces certyfikacji na AAER polega na spełnieniu rygorystycznych wymagań określonych przez firmę Apple.Innergo już teraz planuje powiększenie zespołu specjalistów z obszaru managedmobility, który będzie do dyspozycji klientów.

Materiał Prasowy

FLPR

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*