Polskie ePłatności przystąpiły do programu „Polska Bezgotówkowa”.

Polskie ePłatności przystępują do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, co umożliwi przedsiębiorcom, którzy dotychczas nie akceptowali kart, przyjmowanie płatności bezgotówkowych zupełnie bezpłatnie. Terminalizacja ma na celu upowszechnienie płatności bezgotówkowych poprzez zwiększenie dostępności sieci akceptacji na terenie całego kraju.

Program „Polska Bezgotówkowa” to doskonała okazja do podjęcia decyzji o instalacji terminala przez przedsiębiorców, którzy dotychczas jako formę zapłaty akceptowali jedynie gotówkę. Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w programie, a także oferty PeP, można uzyskać po wypełnieniu formularza kontaktowego, znajdującego się pod adresem www.pep.pl.

Polskie ePłatności to firma powstała w 2010 roku, która od początku swojej działalności kładzie nacisk na promowanie płatności bezgotówkowych. Oferta PeP kierowana jest w szczególności do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które cenią sobie najwyższą jakość obsługi i dużą elastyczność. Mając na względzie oczekiwania i potrzeby takich klientów, Polskie ePłatności gwarantują wsparcie na każdym etapie współpracy. Kompleksowa oferta, dostosowana dorealiów rodzimego rynku, to nie tylko akceptacja kart płatniczych, ale także szereg dodatkowych usług, zwiększających zysk przedsiębiorstwa.

Program wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Rozwoju.

***

O Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatnościS.A.

Spółka Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A.specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, zapewniając obsługę transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację innych usług z wykorzystaniem terminali POS.

Szeroki wachlarz usług oferowanych przez Polskie ePłatności obejmuje m.in. rozliczanie transakcji kartowych, cashback, DCC – płatność w walucie karty, doładowania telefonów komórkowych pre-paid oraz obsługę zaawansowanych programów lojalnościowych.

Polskie ePłatności zostały powołane w styczniu 2010 roku przez kadrę zarządzającą firmy OPTeam S.A., która od 25 lat związana była z produkcją oprogramowania systemów kart elektronicznych.

W czerwcu 2017 roku do rodziny PeP dołączyła sieć terminali działająca pod marką NeoTU, obsługiwana wcześniej przez firmę Kolporter. Polskie ePłatności znajdują się w czołówce największych na polskim rynku procesorów płatności kartowych.

Materiał prasowy

Cluepr

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*