III EDYCJA MAZOVIA BUSINESS CONGRESS – JOANNA MORAWSKA

Prelekcję poprowadzi Joanna Morawska ekspert w zakresie ubezpieczeń. Prezes rmy Headcash.  Redaktor naczelna portalu bizneszklasa.pl.


Jestem ekspertką od ubezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi dobrać najlepszą opcję ubezpieczenia dla każdego klienta. Specjalizuję się w ubezpieczeniach dla firm oraz w ubezpieczeniach na życie – zwłaszcza dla właścicieli spółek i rodzinnych firm.


 1. Wybór ubezpieczyciela nie powinien być przypadkowy
 2. Nie zostawiaj decyzji o ubezpieczeniu na ostatni moment, dobrego ubezpieczenia nie kupuje się w 5 minut
 3. Przed zakupem polisy zastanów się czego tak naprawdę potrzebujesz. Przygotuj się do spotkania z agentem to bardzo pomaga obu stronom
 4. Pamiętaj ubezpieczyciela poznaje się po szkodzie. Wtedy poznasz czy masz odpowiednie wsparcie agenta, który powinien Ci pomóc zgłosić szkodę . Okaże się też czy towarzystwo wypłaci odszkodowanie .
 5. Szczerze i zgodnie z prawdą odpowiadaj na pytania wymagane podczas przygotowywania zarówno oferty jak i polisy. To dobra praktyka, która służy Twoim interesom gdyż dzięki temu oferta będzie dobrana do Twoich potrzeb oraz warunków stawianych przez ubezpieczyciela. W konsekwencji otrzymasz odpowiednie ubezpieczenie, które zapewni Ci właściwą ochronę i odszkodowanie.
 6. Nie kieruj się tylko niską ceną – stawiaj na zakres ubezpieczenia. Uważaj na wyłączenia
 7. Zakup polisy nie kończy się na opłaceniu składki. Od swojego agenta możesz oczekiwać informacji jak postępować w razie szkody oraz porad w jaki sposób korzystać z polisy lub dokonać w niej koniecznych zmian. Profesjonalny agent przypomni Ci z wyprzedzeniem o konieczności przedłużania polisy by ochrona nie została przerwana
 8. Trzymaj dokumenty związane z ubezpieczeniami w miejscu do którego dostęp mają dorośli ważni w Twoim życiu- szczególnie dotyczy to polis na życie – poinformuj ich, że są uposażeni , aktualizuj zarówno swoje dane jako ubezpieczonego jak i dane uposażonych. To ułatwia działania w przypadku likwidacji polisy lub konieczności wypłaty świadczenia.
 9. OWU – czyli ogólne warunki. Szkoda, że tak niewiele osób czyta ten dokument przed podpisaniem ubezpieczenia. W najgorszym wypadku zachowaj OWU razem z polisą, abyś na wypadek szkody mógł sprawdzić co masz robić. Wiele zasad dotyczących ubezpieczeń wynika także z przepisów prawa np. budowlanego czy Kodeksu Cywilnego
 10. Pamiętaj , że agentowi (czyli mnie) zależy na długofalowej współpracy z Tobą więc nie wciskam Ci kitu z którego potem będę się musiała tłumaczyć. Zatem jestem z Tobą zarówno w momencie doboru i zakupu ubezpieczenia jak i w momencie gdy potrzebujesz wsparcia w momencie szkody
 11. Jako ekspert od ubezpieczeń dzielę się z Tobą moją wiedzą , którą zdobywam dzięki nieustannym szkoleniom oraz poprzez wieloletnie doświadczenie. Jednak pamiętaj jesteśmy wynagradzani tylko za sprzedane polisy. Zatem szanuj mój czas jeśli tylko chcesz porównać oferty lub zdobyć wiedzę o ubezpieczeniach.
 12. Dla Agenta najlepszą nagrodą jest gdy jest polecany przez swoich klientów kolejnym osobom.

 

Ubezpieczenie to jedyna rzecz, której nie możesz kupić gdy jej potrzebujesz.


Zapraszamy na III edycję Mazovia Business Congress, która odbędzie się odbędzie się 26 maja 2017 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Znakomici prelegenci, spotkania networkingowe – a to wszystko podczas targów GiftShow Poland oraz Sport Weekend.

Szczegółowe informacje na stronie: http://bizneszklasa.pl/2017/04/27/5798/
Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/629072573965810/
Bilety: https://420843-4.evenea.pl/
Nasz kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCRtPhx197hdZKmc9aTZNaGA

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*