III EDYCJA MAZOVIA BUSINESS CONGRESS – BEATA TOMASZEK

Jak efektywnie budować swoją markę online?

Myślisz o stworzeniu marki, albo jesteś na początku drogi i nie wiesz od czego zacząć działania online? Wchodzisz na rynek i opanowałaś/łeś już działania w tzw. „realu”, ale nie wiesz co z online’em?

Chesz się dowiedzieć co możesz zrobić online dla swojej marki?

To przyjdź na Konferencję Mazowian Congress III już 26 maja 2017 roku .

Opowiem o tym jak wykorzystać potencjał jaki daje internet dla siebie!

W ciągu 45 min. Wystąpienia:
• Dowiesz się jak duże znaczenie ma znajomość swojej grupy docelowej, wyznaczania celów.
• Poznasz również zasady komunikacji oraz narzędzia online jakie możesz wykorzystać nawet nie dysponując dużym budżetem.
• Dowiesz się czym są social media i jak z nich efektywnie korzystać.
• Zobaczysz przegląd najważniejszych platform i przyjrzysz się największej jaką jest Facebook.
• Nauczysz się kilku sposobów na zwiększenie zasięgu Twoich postów i rozpoznawalności marki.

Prelekcję poprowadzi Beata Tomaszek, specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach,  trenerka, blogerka z zamiłowania (tyibiznes.com.pl).

Doradza w zakresie marketingu online, w szczególności mediów społecznościowych. Przygotowuje strategie marketingowe i prowadzi fan page’e oraz warsztaty dla firm z zakresu funkcjonalności Facebooka. Pisze artykuły, teksty na strony www i opisy produktów dla e-sklepów. Pasjonuje się rozwojem osobistym i przedsiębiorczością.

Współtwórczyni konferencji „Jak rozwijać i zarabiać we własnej firmie?” oraz Biznesowej Grupy Wsparcia. Zaprasza do grupy dla kobiet na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie.

Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego.

Lubi ludzi, podróże, dobre kino i kuchnię.

Motto życiowe: Nigdy się nie poddawaj!


Zapraszamy na III edycję Mazovia Business Congress, która odbędzie się odbędzie się 26 maja 2017 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Znakomici prelegenci, spotkania networkingowe – a to wszystko podczas targów GiftShow Poland oraz Sport Weekend.

Szczegółowe informacje na stronie: http://bizneszklasa.pl/2017/04/27/5798/
Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/629072573965810/
Bilety: https://420843-4.evenea.pl/
Nasz kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCRtPhx197hdZKmc9aTZNaGA


Beata Tomaszek

Beata Tomaszek, specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, blogerka z zamiłowania (tyibiznes.com.pl). Doradza w zakresie marketingu online, w szczególności mediów społecznościowych. Przygotowuje strategie marketingowe i prowadzi fan page’e oraz warsztaty dla firm z zakresu funkcjonalności Facebooka. Pisze artykuły, teksty na strony www i opisy produktów dla e-sklepów. Pasjonuje się rozwojem osobistym i przedsiębiorczością. Współtwórczyni konferencji „Jak rozwijać i zarabiać we własnej firmie?” oraz Biznesowej Grupy Wsparcia. Zaprasza do grupy dla kobiet na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Lubi ludzi, podróże, dobre kino i kuchnię. Motto życiowe: Nigdy się nie poddawaj!

 

 

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*