Proteinowy zastrzyk odżywienia dla Twoich włosów. IL SALONE MILANO – linia do włosów suchych i zniszczonych

Czy Twoje włosy są suche, zniszczone i pozbawione blasku? Jeśli tak, może to oznaczać, że uszkodziłaś ich proteinowe wiązania. Aby przywrócić włosom zdrowy wygląd, koniecznie sięgnij po produkty pielęgnacyjne wzbogacone proteinami. Il Salone Milano do włosów suchych i zniszczonych to linia stworzona z myślą o Tobie. Dzięki zawartości protein mleka oraz pszenicy doskonale uzupełnia ubytki w strukturze włosów oraz przywraca im zdrowy wygląd, sprężystość i blask.

Włosy w większości składają się z protein. W skutek częstego mycia, zbyt intensywnych zabiegów stylizacyjnych oraz poddawania działaniom wysokich temperatur, ich struktura ulega uszkodzeniu. Aby temu zapobiec niezwykle ważne jest, aby produkty pielęgnacyjne których używasz zawierały proteiny. Właśnie dlatego, eksperci marki Il Salone Milano stworzyli linię do włosów suchych i zniszczonych, opartą na proteinach mleka i pszenicy.

Il Salone Milano - linia do włosów suchych i zniszczonychGlorious shampoo – szampon z podwójną dawką protein mleka dogłębnie regeneruje włosy oraz nadaje im zdrowy wygląd. Dodatkowo, zawarty w produkcie wyciąg z bambusa sprawia, że włosy są mocniejsze, grubsze i mniej łamliwe.

Szampon dostępny jest w:
– butelce 500 ml – 29,99 zł
– butelce 1000 ml z dozownikiem – 44,99 zł

Supreme mask – maska kryje w sobie niezwykłą kompozycję protein mleka oraz pszenicy. Dzięki niej, włosy stają się odżywione, mocne i zwiększają swoją objętość. Dodatkowo, zawarty w masce kompleks ceramidów sprawia, że włosy są elastyczne, sprężyste i dobrze nawilżone. Ceramidy zwiększają również odporność na promieniowanie UV oraz zapobiegają rozdwajaniu się włosów.

Maska dostępna jest w:
– tubie 250 ml – 29,99 zł
– słoju 500 ml – 44,99 zł

Produkty Il Salone Milano dostępne są w drogeriach Rossmann oraz Hebe.


IL SALONE MILANO_Linia do włosów suchych i zniszczonych-1Il Salone Milano to legendarna, włoska marka wywodząca się z najlepszych salonów fryzjerskich. Powstała w latach 80-tych ubiegłego stulecia, dzisiaj zachwyca ekspertów w ponad 100 krajach na całym świecie. Od niedawna dostępna jest także w Polsce nie tylko w salonach fryzjerskich, ale także  w sieciach drogeryjnych.


Źródło:
image001

 

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*