Beata Kapcewicz – Networking w karierze – Jak odnieść sukces dzięki sieci kontaktów

Nadaj pęd swojej karierze dzięki sieci osobistych kontaktów! Otwórz sobie drogę do awansu, pozyskaj nowe oferty pracy, zdobywaj przydatne umiejętności i znajdź nowych, sprawdzonych współpracowników.

Dzięki książce dowiesz się, jak zbudować swoją sieć kontaktów i jak ją  rozbudować, by zaczęła przynosić korzyści twojej karierze. Praktyczne ćwiczenia pozwolą ci rozwinąć kompetencje networkingowe, a historie opisujące doświadczenie innych managerów staną się inspiracją dla własnych działań.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

  • opiera się na doświadczeniu 15 tys. managerów
  • podpowiada, jak wykorzystać portale społecznościowe do działań networkingowych
  • radzi, jak zdobywać wartościowe rekomendacje i polecenia
  • uczy, jak rozwijać kompetencje networkingowe

 Beata Kapcewicz – Executive Career Coach, specjalista do spraw kariery i personalbrandingu. Ekspert programu TVP1 „Kandydat”, portalu Pracuj.pl, Profeo.pl i Rzeczpospolitej. Prezes firmy Architekci Kariery, pierwszej w Polsce firmy doradczej w obszarze kariery dla osób indywidualnych.

 

ISBN 978-83-7788-313-6
Cena: 39,90 zł
Ilość stron: 224

Poradnik polecają:

logo_presonel_i_zarządzanie   manager-logologo-Bankiercrop (1)cropLOGO_PRACUJ_BASIC_onWHITE_RGB

 

 

Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*