Gdzie szukać pracowników?

1. Jak oceniacie Panie rynek pracy w Polsce?
Bezrobocie w Polsce jest najniższe od wielu lat. Odczuwalne jest to na rynku rekrutacji i zatrudnienia. Pracowników z Polski do pracy brakuje zarówno na szczeblach najniższych typu. Pracownik fizyczny, pakowacz, pracownik magazynowy  jak i specjalistów np. elektronik, elektryk, operator wózka widłowego, informatyk. Wzrost bezrobocia wymusił na pracodawcach wzrost płac, niestety nie przełożyło się to na wzrost zatrudnienia Polaków. Przedsiębiorcy zmuszeni są do korzystania z innych rozwiązań. Takie rozwiązania ma w swoim pakiecie firma Partner.

2. Czy mogą Panie opowiedzieć historię Państwa firmy?
Funkcjonujemy na rynku od 9 lat. Firmę Partner tworzą trzy kobiety. Początek swojej kariery rozpoczynałyśmy na liniach produkcyjnych, koordynowałyśmy grupami pracowników ale wtedy jeszcze pod logiem innej Agencji Pracy.  Na początku swojej działalności jedyną grupą pracowników jaka dostarczaliśmy byli pracownicy z Polski. Po kilku latach rozszerzyłyśmy swoją ofertę o grupę pracowników z Ukrainy. Od 1,5 roku rekrutujemy pracowników z Azji. Połączenie tych trzech projektów dają nam możliwość rzetelnej i pewnej obsługi naszych klientów.

3. Jakie argumenty przemawiają za podjęciem współpracy z Partner Temps?
Za podjęciem współpracy przemawia szeroki wachlarz usług. Dostarczanie pracowników na wszystkie szczeble z Polski, Ukrainy i Azji. Szybkość i elastyczność w działaniu i podejmowaniu decyzji- krótka droga decyzyjna. Tworzenie oferty naszych usług na potrzeby każdego klienta  indywidualnie.

4. Jak układa się współpraca między pracownikami a pracodawcami w zrealizowanym przez Panie projekcie?
Pracownicy oddelegowani do klienta bardzo mocno utożsamiają się z miejscem pracy,  Pracodawcą Użytkownikiem (pracodawca, do którego delegowani są pracownicy). Wiedzą, że czas zatrudnienia w Partnerze, to okres próbny u danego klienta. Jeżeli sprawdzą się na tym okresie mają możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta – Pracodawcy Użytkownika.  Pracownikom zależy na stałym zatrudnieniu stąd często relacje między naszym pracownikiem a Pracodawcą Użytkownikiem są pozytywne.

5. Skąd głównie rekrutujecie Panie pracowników? Jakie branże najczęściej decydują się na taką współpracę?
Pracowników rekrutujemy  w zależności od zapotrzebowania naszych klientów. Jeden klient zastrzega sobie, że muszą być to tylko pracownicy z Polski, kolejny składa zapotrzebowanie na pracowników z Ukrainy, a jeszcze inny chętnie podejmuje współpracę z pracownikami z Azji.. Branże jakie obsługujemy są to głównie firmy produkcyjne,  logistyczne, opakowań, branże multimedialne, oraz specjalistyczne spawalnicze, elektroniczne, elektryczne, budowlane oraz hotelarskie.

epbcdbffdeaflkje

Zapraszamy do udziału w Konferencji Biznesowej Mazovia Business Congress, na której wystąpi Agencja Pracy Tymczasowej PARTNER i przedstawi szeroki wachlarz możliwości, jaki daje współpraca oraz zatrudnianie pracowników za ich pośrednictwem.

 

 

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*