Kobieta i Pieniądze 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet

6 grudnia 2015 roku ukazała się na rynku książka Dominiki Nawrockiej „Kobieta
i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet.” Jest to wyjątkowa publikacja na temat finansów osobistych skierowana do kobiet dostępna
na
www.kobietaipieniadze.pl także w wersji elektronicznej (ebook i audiobook).

„Jak pokazało moje życie, a także otaczających mnie kobiet i statystyki, kobiety mają bardzo niski poziom wiedzy na temat zarządzania pieniędzmi, inwestowania i planowania swojej finansowej przyszłości. To stało się podstawą do założenia przeze mnie bloga oraz rozpoczęcia prac nad książką.” – powiedziała autorka książki i bloga pod tym samym tytułem.

Borykasz się z problemami finansowymi? Nie wiesz, co zrobić, aby pieniądze nie przeciekały Ci przez palce? Chcesz zadbać o swoją finansową przyszłość? Książka „Kobieta i pieniądze” jest dla kobiet, które szukają odpowiedzi na tak postawione pytania.

To książka również dla tych kobiet, które szukają sposobów na poprawę swojego życia finansowego. „Przystępnie i angażująco uczę krok po kroku, jak zająć się swoimi finansami, aby wyjść na prostą w jak najkrótszym czasie, a następnie zadbać o spokojną przyszłość. Skutecznie motywuję do działania, pokazuję na przejrzystych przykładach, że zarządzanie finansami jest prostsze, niż się wydaje, i że przynosi wymierne korzyści niezależnie od wielkości budżetu.” – dodaje Dominika Nawrocka.

Dzięki zastosowaniu podanych wskazówek i przedstawionych metod autorka daje pewność, że kondycja finansowa każdej czytelniczki książki i bloga, się poprawi. A zdobyta wiedza da siłę do dalszego rozwoju. To również potężny zastrzyk energii na drogę, której celem jest niezależność finansowa każdej z Polek.

„Napisałam tę książkę, ponieważ wierzę, że kobiety mają w sobie nieograniczony potencjał do zmieniania swojego życia na lepsze, a tym samym życia ludzi wokół siebie. Jesteśmy solą tej ziemi i nie możemy o tym zapominać. Tak samo o tym, że zasługujemy na dobre, dostatnie i szczęśliwe życie.”

Dominika Nawrocka_Fot. Anna Hałat-Kruczyńska_3O autorze: Dominika Nawrocka, przedsiębiorczyni i inwestorka, zawodowo związana z branżą marketingową. Prowadzi firmy specjalizujące się w marketingu i wsparciu sprzedaży w internecie.
Z powodzeniem wprowadza nowe marki na rynek, inspiruje i wspiera kolejne przedsiębiorcze kobiety. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej (studia doktoranckie). Przez 10 lat związana z międzynarodowymi i polskimi korporacjami, gdzie kierowała zespołami konsultantów, a także zarządzała projektami komunikacyjnymi dla ponad 35 polskich i światowych marek. Propagatorka edukacji finansowej dla kobiet.

Data wydania: 6 grudnia 2015

Pierwszy nakład: 1000 sztuk, 184 strony, twarda oprawa, cena: 49 PLN

Wydawca: Fat ROI Sp. z o.o.

Dystrybucja: www.kobietaipieniadze.pl oraz od stycznia 2016 r. dystrybucja księgarska. Wariant: audiobook i ebook

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*