Samiec Alfa, czyli jak wytrzymać z facetem.

Hotel AROMASTONE*** w Sycowie z przyjemnością pragnie zaprosić na spotkanie z Hanną Bakułą. Naszym Gościem będzie znana i ceniona pisarka, malarka i publicystka. Absolwentka malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na swoim koncie ma portrety osobistości ze świata kultury, w tym piosenkarki Grace Jones, skrzypka Yehudi Menuhina czy Agnieszki Osieckiej. Pisała felietony do „Playboya” oraz książki, które stają się bestsellerami, np. „Jak stracić przyjaciół” oraz „Jak zyskać przyjaciół”.  Ostatnio na rynku wydawniczym ukazała się ciepło przyjęta, zwłaszcza przez czytelniczki, pozycja „Samiec Alfa, czyli jak wytrzymać z facetem”.

Znana z poczucia humoru i umiejętności obserwacji relacji międzyludzkich pisarka swoją osobą uświetni wieczór autorski, podczas którego promować będzie swoją najnowszą książkę „Jak być ogierem do końca życia”.  To zbiór historyjek o mężczyznach i ich swoista klasyfikacja według typu i charakteru, którą można potraktować zarówno jako leksykon, jak i poradnik oparty na bogatych doświadczeniach życiowych autorki.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie wystawa malarstwa autorstwa Hanny Bakuły, która pozwoli spojrzeć na pisarkę z nieco innej perspektywy.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, którego nie wypada przegapić!

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*