Zmysłowa biżuteria Fuerza by Honorata Witańska.

Aktorka Honorata Witańska w sensualnej buduarowej sesji, otulona biżuterią własnego projektu. Takiej Jej jeszcze nie znacie…

Niezwykła sesja zdjęciowa aktorki promuje nową linię biżuterii polskiej marki Fuerza, którą stworzyła Honorata Witańska. Autor zdjęć, Adam Konowalski, uchwycił w zmysłowej sypialnianej scenerii Honoratę Witańską w nieznanej dotąd odsłonie. Z fotografii spogląda pewna siebie, piękna kobieta, której urok i indywidualny blask podkreśla niepowtarzalna biżuteria.

Zdjęcie_01

Kolekcję otwiera łańcuch BLING ze stali szlachetnej. To metrowy naszyjnik z zawieszką w kształcie serca oraz kryształem Swarovskiego. Może być ozdobą na szyję       (w różnych zapięciach), rękę, kostkę, plecy a nawet służyć jako pasek. W zależności od sposobu zawieszenia stanowi elegancki dodatek do stroju wieczorowego lub też fantastyczne dopełnienie codziennego looku. Taki łańcuch może być również oryginalnym pomysłem na prezent – wybierając BLING dajemy ukochanej osobie naszyjnik, bransoletkę i ozdobę na pas w jednym.
Zdjęcie_04 Zdjęcie_06

Fuerza po raz pierwszy zaprosiła do współpracy gwiazdę. Aktorka Honorata Witańska, szerokiej publiczności znana z serialu Barwy szczęścia, do stworzenia autorskiej linii biżuterii odniosła się z dużym entuzjazmem: – Taka przygoda to wyzwanie dla mojej kreatywności. Jako niedoszły architekt choć przez chwilę mogę sobie przypomnieć czasy przelewania wizji na papier.

Aktorka nie ukrywa też dużej sympatii do Fuerzy. – Znam markę od pierwszych chwil jej powstania, znam ludzi, którzy ją tworzą, wiem że stoją za nią pasja, uczciwość i pozytywne wibracje. Sama noszę Fuerzę na co dzień, więc możliwość posiadania swojej autorskiej linii biżuterii uznałam za bardzo interesującą propozycję.

Właścicielka marki, Magdalena Białas, dała aktorce ogromną wolność w tworzeniu swojej kolekcji, pozwoliła na wykorzystanie dowolnych materiałów oraz specjalnie na jej potrzeby zgodziła się zmienić dotychczasową szatę graficzną opakowań. Honorata Witańska twierdzi, że nie od razu widziała efekt końcowy: – Nie miałam w głowie szczegółowego wyglądu biżuterii, jednak od początku widziałam jej przeznaczenie i uniwersalność. Aktorka pragnęła stworzyć coś, co zadowoli zarówno eleganckie, wymagające kobiety, nastolatki które zaczynają dopiero odkrywać w sobie miłość do błyskotek, a nawet ma pomysł na biżuterię dla mężczyzn.

Kiedy pasja spotyka się z kreatywnością, zaufaniem i pięknem, to powstają rzeczy niezwykłe. Tak też jest w przypadku projektu Fuerza by Honorata Witańska.

Zdjęcie_03

Fuerza to świat biżuterii, który łączy w sobie pasję z miłością do Katalonii. Wieloformatowość Katalonii widoczna na wielu płaszczyznach stała się natchnieniem dla marki, która czerpie z jej nieprzebranego bogactwa, przelewając swoją fascynację na wyrafinowane projekty. Słowo „fuerza” w języku hiszpańskim oznacza siłę i wewnętrzną moc, która drzemie w każdym z nas. Tylko od nas zależy to, jaką drogę wybierzemy. Siłą każdego człowieka są wyznawane przez niego wartości, prawdziwa pasja, życie w zgodzie z sobą i odkrycie własnego „ja”. Biżuteria „Fuerza” zaprasza Cię do odkrywania nowych lądów na mapie Twoich marzeń.

Foto: Adam Konowalski

www.fuerza.pl
https://www.facebook.com/BizuteriaFuerza
biuro@fuerza.pl
tel. 790-600-802

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*