Ratuj świat i zdobądź Certyfikat Inwestora Społecznego!

Na certyfikacie będzie widniało nazwisko inwestora i będzie podpisany przez Dale’a Lewisa – założyciela organizacji Community Markets for Conservation (COMACO) w Zambii oraz przez Dominikę Kulczyk. Jej fundacja wspierając COMACO pomaga zmieniać życie Zambijczyków i ratować tamtejsze zwierzęta. Do kłusowników trafiają ule porzucają niechlubne zajęcie i zostają farmerami, a ich rodziny wreszcie mają szansę na stabilizację. Przestają ginąc zwierzęta i zaczynają rodzić się pszczoły! Wszystko dzięki inwestycji 75 zł. Tyle kosztuje jeden ul i nadzieja dla jednej rodziny.

– To ważny dokument. Chcemy, by każdy, kto w ten sposób zainwestował swoje 75 zł, poczuł się tym, kim jest naprawdę. A jest inwestorem społecznym. Jego pieniądze wywołują prawdziwy efekt domina: do Zambii trafia ul, kłusownik porzuca broń, jego rodzinie żyje się lepiej, jego dzieci mają większą szansę na naukę, środowisko jest chronione, do Polski dociera w przyszłości „społeczny miód”, a zarobione pieniądze idą na zakup kolejnych uli – tłumaczy Dominika Kulczyk, prezes Kulczyk Foundation, która pomaga w tym przedsięwzięciu organizacji COMACO.

Kulczyk Foundation to fundacja rodzinna, która powołana została po to, by wykorzystać najlepszą możliwą wiedzę o zarządzaniu i inwestycjach społecznych do inicjowania realnych zmian społecznych w tych częściach świata, w których beneficjenci pomocy nie mają żadnych szans na samodzielną poprawę swojego życia. Naczelną zasadą Kulczyk Foundation jest niesienie niezbędnego wsparcia w ten sposób, by budować trwałe mechanizmy angażujące społeczności lokalne. – Każdy z nas może znaleźć w sobie odwagę, by poruszyć tę najtrudniejszą pierwszą kostkę domina, a dalej ciąg pozytywnych zdarzeń ruszy już sam. I co najważniejsze, nigdy się nie zatrzyma! – wyjaśnia Dominika Kulczyk.

Tak można zostać światowym inwestorem społecznym:

  1. Bardzo prosimy o wejście na stronę: http://kulczykfoundation.org.pl/projekty/afryka/zambia
  2. Bardzo prosimy o wpłacenie 75 zł na konto Kulczyk Foundation:
    92 1090 1362 0000 0001 2274 9213 z dopiskiem „Inwestycja w ul” (lub „Zambia”)
  3. Bardzo prosimy o wysłanie swoich danych (imię, nazwisko, adres, adres email do dalszej korespondencji) oraz potwierdzenia przelewu na adres: zambia@kulczykoundation.org.pl
  4. Będzie nam niezwykle przyjemnie wysłać Państwu Certyfikat, a potem informować o naszej wspólnej inwestycji!

 Zdjecie2

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*