LiveTradingDay z udziałem jednego z najlepszych traderów w Europie – Birgera Schaefermeiera.

LiveTradingDay to konferencja dla miłośników rynków finansowych, która odbędzie się 13 maja w Warszawie, z udziałem jednego z najlepszych traderów w Europie – Birgera Schaefermeiera.

Birger przez cały dzień będzie uczyć swoich metod zarabiania na rynkach finansowych, ale wszystko będzie pokazywane na prawdziwym rachunku o wartości 1 mln euro. Można powiedzieć, że o harmonogramie i przebiegu konferencji dosłownie zadecyduje rynek.

Kim jest Birger Schaefermeier?

Birger Schäfermeier to jeden z najlepszych traderów na świecie, który swoją wiedzę przekazuje nie tylko na seminariach warsztatowych, ale poprzez Livetrading, czyli pokaz umiejętności tradera na żywo, na swoim prawdziwym rachunku o wartości 1 mln. euro.
Przez ponad 20 lat zarabiał aktywnie na rynkach finansowych, skupiając się głównie na kontraktach terminowych i parach walutowych. Pierwsze akcje kupił w wieku 14 lat, a w czasie studiów spędzał każdą wolną godzinę nad zgłębianiem wiedzy o rynkach.
Po latach pracy, wypracował swoje autorskie metody inwestycyjne, system oceny ryzyka oraz zarządzania kapitałem. Dzisiaj pokazuje wszystkie umiejętności i narzędzia na pokazach LiveTradingu w Niemczech, Francji, Polsce oraz na Węgrzech.
Jego książka „Sztuka skutecznego tradingu” jest w Niemczech jedną z najważniejszych lektur każdego inwestora. Spełnia się jako trader, na co dzień pracując na własnym rachunku o wysokości 1 mln euro oraz jako nauczyciel – założona przez niego Europejska Akademia Tradingu, edukuje graczy giełdowych z całego świata i pokazuje, że jeśli się chce i ma wystarczająco dużo determinacji – można stać się traderem i żyć z zarabiania na rynkach finansowych.

Strona wydarzenia: http://livetradingday.pl/

FB-birger-02

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*