„3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość”

3 godziny to książka wyjątkowa, dzięki której odbudujesz wiarę w siebie i swoją wartość. Napisana z niezwykłą lekkością, przystępnie, a jednocześnie z wielką siłą i pasją. Jej bohaterowie są tak wyraziści i wiarygodni, że czytelnik od razu nawiązuje z nimi głęboką więź. Piękny jest również przekaz płynący z głębi serca, pokazujący, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko po nie sięgnąć. Serdecznie polecam!

Krystyna Meszka/cyrysia, cyrysia.blogspot.com

 

3 godziny już teraz uznaję za mocny powiew świeżości na polskim rynku wydawniczym — z uwagi na wątek, który książka porusza, oraz lekki, łatwy, acz ciekawy styl. Szukanie miłości w świecie wirtualnym jest nadal tematem dość kontrowersyjnym i nie każdy wierzy w historie z happy endem rodem z portali randkowych. Historia Laury i Witka może przełamać to tabu. Jest dowodem na to, że drugą połówkę znaleźć można wszędzie. Ta oparta na faktach opowieść daje nam nie tylko nadzieję, lecz i wiarę w to, że na każdego z nas czeka szczęście — wystarczy tylko się na nie otworzyć…

Ewa Szczepańska vel Książkówka, ksiazkowka.pl

 

Książka niezwykła, inna niż wszystkie. Ciekawy temat, ale to nie wszystko. Najbardziej zadziwiająca jest forma tego powieściowego poradnika. Tak, poradnika, bo po każdym rozdziale opowieści o losach Laury i Witka pojawiają się porady związane tematycznie z kolejną częścią historii tej pary. A wszystko to napisane jest prostym, bardzo komunikatywnym językiem, bez zbędnych opisów i niezrozumiałych określeń. Do tego bohaterowie — prawdziwi i wzbudzający sympatię praktycznie od pierwszej przeczytanej strony. Ta książka ma wielką szansę stać się bestsellerem i pomóc dużej rzeszy czytelników iść przez życie z podniesioną głową oraz uśmiechem na twarzy.

Małgorzata Pomykała, babskieczytadla.blogspot.com

 

Internet zawładnął XXI wiekiem i zmienił totalnie stosunki międzyludzkie. Któż z nas wyobraża sobie współczesny świat bez globalnej sieci? To, co kiedyś było niepojęte, dzisiaj jest częścią naszej rzeczywistości. Rzeczywistości, w której możemy poznać miłość naszego życia poprzez portal randkowy. I, jak pokazuje książka 3 Godziny, o taką miłość trzeba walczyć jak o każdą inną. To książka dla każdego, zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety, gdyż pokazuje skalę odwagi obydwu stron dążących do wspólnego przeżywania każdego dnia. Czytelnik znajdzie w niej także tematy tabu — bohaterowie nie unikają najtrudniejszych kwestii, które często tworzą duże problemy w związkach. To książka o Was i dla Was. Bezapelacyjnie odważna i niejednokrotnie zmuszająca do myślenia.

Wioleta Umecka, subiektywnieoksiazkach.pl

” 3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość” Ewelina Jasik i Adam Jakubiak

3GODZI
 

 

Odwiedź nas na Facebooku

1 Comment on „3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość”

  1. Jak widać, rzeczywiście w dzisiejszych czasach już każdy może napisać książkę 😉 A tak poważnie, to fajna sprawa, że tego typu historie przebijają się do opinii publicznej. Pamiętam, jak jeszcze kilka lat temu był stereotyp, że portale to idealne miejsce dla oszustów, a jak ktoś szuka tam miłości, to musi być desperatem. Całe szczęście ten stereotyp staje się coraz mniej popularny, bo przecież jest to nieprawda. W dzisiejszych czasach we wszystkim pomagamy sobie internetem, więc czemu w kwestiach matrymonialnych nie mielibyśmy tego robić?

    W ogóle to wydaje mi się, że najbardziej krytykują Ci, którzy nigdy nie byli na żadnym portalu i nie wiedzą jak to wygląda od wewnątrz. Ja jakiś czas temu byłem przez kilka miesięcy na mydwoje, tam założyłem sobie konto, wykupiłem abonament i zawarłem kilka interesujących znajomości, w tym tą najważniejszą, z moją narzeczoną:) I wiem, że tego typu portale mogą przynieść naprawdę spore korzyści. Pewnie, że czasem można źle trafić, ale to tak samo jak w normalnym życiu, prawda? Chyba skuszę się na tą książkę, dla mnie to pewnie będzie jeszcze ciekawsza lektura, bo będę mógł porównywać ich historię ze swoją, pewnie trochę wspólnego mamy:)

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*