Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców!

Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza 10 i 12 lutego wszystkich zainteresowanych na porady z zakresu dotacji unijnych i prawa.

Fundacja Twoja Inicjatywa! od dawna zajmuje się wspieraniem polskich przedsiębiorców: zarówno tych, którzy dopiero myślą o założeniu własnej firmy, jak i tych, którzy już stawiają pierwsze kroki w biznesie, ale czują głód wiedzy.

Fundacja organizuje liczne szkolenia, warsztaty, konferencje, a także spotkania networkingowe.

Tym razem Twoja Inicjatywa! zaprasza na bezpłatne konsultacje z ekspertami w dziedzinie prawa i dotacji unijnych, które odbędą się 10 i 12 lutego 2015 roku w Warszawie.

10 lutego 2015 roku zapraszamy na porady prawne pod hasłem Kodeks Przedsiębiorcy. Spotkanie organizowane we współpracy z Kancelarią RSP Raczyński Skalski & Partners, odbędzie się w siedzibie Kancelarii przy ul. Wroniej 45 w godzinach 10.00-13.00. Beneficjenci będą mogli zasięgnąć porad związanych m.in. z zakładaniem spółek, kontraktami handlowymi i dowiedzą się jak rozwiązać spory pomiędzy przedsiębiorcami.

Zapisy są obowiązkowe, a liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły na stronie:

http://twoja-inicjatywa.pl/aktualnosci/kodeks-przedsiebiorcy-bezplatne-porady-prawne-2/

 Natomiast 12 lutego zapraszamy na Vademecum unijne – czyli spotkanie dotyczące dofinansowania projektów MŚP ze środków UE na lata 2014 i 2020, które odbędzie się w siedzibie Warsaw Office Business Center przy Al. Jerozolimskich 81 w godzinach 17.00-19.30.

Bezpłatne konsultacje organizowane są we współpracy z ADM Consulting Group S.A oraz Warsaw Office Business Center (WOBC.pl). Eksperci z ADM Group podzielą się wiedzą o planowanych dofinansowaniach unijnych i doradzą beneficjentom fundacji jak i skąd pozyskać środki na rozwój swoich firm.

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona:

Szczegóły na stronie:

http://twoja-inicjatywa.pl/aktualnosci/vademecum-unijne/

Zapisy na dyżury pod adresem e-mail:

kontakt@twoja-inicjatywa.pl

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*