Warsztat „Kreatywne tworzenie pomysłów na biznes – jak innowacyjnie łączyć różne pomysły i wybrać ten najlepszy

Jeśli marzysz o zmianie drogi zawodowej lub własnym biznesie zgodnym z Tobą i realizującym maksymalnie Twój potencjał, a jednocześnie nie wiesz, jaką drogę wybrać bądź jaki pomysł biznesowy zrealizować, zapraszamy Cię na unikalny warsztat  – idealnie skrojony do potrzeb kobiet, które szukają inspiracji i narzędzi do tworzenia kreatywnych pomysłów na własny rozwój zawodowy (w tym własny biznes).

biznes_zgodny_z_TobaBiznes_Skrojony_Na_Miare

Zadaniem warsztatu jest pokazanie wachlarza możliwości, które przed sobą mamy, gdy marzy nam się własna firma lub nowa droga zawodowa oraz zainspirowanie i dostarczenie narzędzi, jak podjąć odpowiednią decyzję w kwestii wyboru nowej drogi i jak w kreatywny sposób tworzyć pomysły na biznes/drogę zawodową najbardziej spójną z nami i najmocniej dostosowaną do naszych bieżących celów.

Tak naprawdę każda z nas jest rewelacyjnym źródłem pomysłów biznesowych – trzeba je tylko w odpowiedni sposób wydobyć i dookreślić.

Warsztat jest skierowany do osób, które:

– znalazły się na rozstaju w życiu zawodowym i potrzebują odkryć najbardziej właściwą dla siebie drogę

– dla osób, które myślą o własnym biznesie, ale nie są pewne, czy to dla nich i nie za bardzo mają pomysł, na czym by ten biznes miał polegać

– dla osób, które mają mnóstwo pomysłów na siebie i własny rozwój/własny biznes, ale nie wiedzą, który wybrać

odwaz_sie_na_zmiane
W Programie warsztatu:

1. Znajdź swoją drogę – ćwiczenia pozwalające lepiej skontaktować się z własnymi potrzebami i  różnymi pomysłami na własny rozwój/własny biznes oraz ze wsparciem grupy dokonać wyboru drogi najbardziej spójnej z nami, mającej największy potencjał dla samorealizacji2. Twoja Misja Biznesowa – dowiesz się, jak ją określać i tworzyć, precyzyjnie sformułujesz to, czego najbardziej pragniesz w życiu zawodowym

3. Ja – Innowatorka – poznasz praktyczne i niezawodne techniki kreowania innowacyjnych pomysłów na biznes/drogę zawodową zgodną z Tobą, wyzwolisz w sobie Innowatorkę i zależnie od potrzeb znajdziesz mnóstwo takich pomysłów, jakich najbardziej potrzebujesz 

 

4. Stawić czoła wyzwaniom – wzmocnisz swoją odwagę i określisz plan działania

 


 

Program jest tak skonstruowany, byś po ukończeniu warsztatu wyszła z konkretnym pomysłem na własny rozwój zawodowy i wiarą w to, że jego realizacja jest możliwa.

Ten sam warsztat przeprowadzony ostatnio w Szkole Liderek w programie „Od Pomysłu do Biznesu” sprawił, że każda z 14 Adeptek skutecznie wyzwoliła swoją wyobraźnię twórczą i znalazła podczas szkolenia liczne innowacyjne pomysły na biznes, podsumowane w konkretną misję biznesową. Wyznaczyła tym samym kierunek swoich działań najbardziej spójny z nią samą.

Oto jakie są ich wrażenia i informacje zwrotne uczestniczek tego warsztatu:

„Twoje szkolenie było dla mnie bardzo owocne i dało sporo do myślenia, łatwiej mi poradzić coś komuś niż samej sobie i wzajemnie dawałyśmy sobie sporo ciekawych inspiracji, czasem jedno słowo powodowało, że pojawiał się obraz zupełnie czegoś innego, a i moja twórcza wyobraźnia czasem pozytywnie mnie zaskakiwała. Dobrze, że podkreśliłaś, żeby nie robić niczego na siłę, tylko na spokojnie zastanowić się a odpowiedź sama się pojawi. Powoli zaczynam wierzyć w siebie i mam coraz więcej chęci do działania.”

„Warsztat jest niezwykle inspirujący, zorganizowany w bardzo ciewkawy sposób, czas upływa niezwykle szybko, w fantastycznej atmosferze. Pobudza do myślenia, kreatywnego tworzenia, skupienia się na własnych pomysłach. Możliwość spotkania i rozmowy z innymi daje poczucie wsparcia i zrozumienia. A przede wszystkim i w trakcie i po warsztacie ma się wrażenie, że wszystko jest możliwe, że dam radę, że się uda. I to chyba o to chodzi. Tak więc dziękuję, polecam i mam nadzieję, że dalej będę rozwijać się pod Twoimi skrzydłami Małgosiu na kolejnych warsztatach.” Agata

Podobało mi się jak spinasz grupę, reagujesz na nasze potrzeby, reagowałaś również jak zaczęłyśmy się rozjeżdżać z tematem, cały czas otwarta, czujna i uśmiechnięta. Czułam, że kontrolujesz proces, że jesteś tu dla nas, ale wiedziałam również, że jak trzeba to nas utemperujesz :) Czas minął niepostrzeżenie!”

„Twój warsztat – bardzo mi się podobały obydwa ćwiczenia. Tak sobie myślę, że najcenniejsze w tych ćwiczeniach jest udział osób trzecich, z którymi mogę przegadać swoją wizję a one dadzą mi feedback albo podzielą się swoimi pomysłami na ten temat. Oby więcej takich ćwiczeń. :) Lubię Twoją energię, z którą prowadzisz warsztaty. Twój uśmiech i pasja sprawiają, że wierzę, że wszystko jest na dobrej drodze i że mi również uda się osiągnąć sukces. :)””Cieszę się, że wzięłam udział w warsztatach „Kreatywne tworzenie pomysłów na biznes…” Podobał mi się sposób  w jaki były prowadzone – praca w podgrupach. Pracując w ten sposób mogłam dowiedzieć się jak różne i ciekawe pomysły mają inne osoby na „mój biznes”, jak mogę go wzbogacić, albo chociażby upewnić się, że zmierzam w dobrym kierunku. Warsztaty polecam zarówno osobom, które mają juz gotowy pomysł na siebie, jak również osobom, które jeszcze nie wiedzą co chcą w życiu zawodowym robić lub szukają zmian.”

rob_to_co_kochasz
Nie czekaj dłużej z realizowaniem marzenia o własnej firmie lub nowej drodze zawodowej!

Zrób pierwszy krok w postaci udziału w warsztacie, nabierz rozpędu i wiary w siebie, a kolejne kroki przyjdą już dużo łatwiej!

Małgorzata Smoczyńska (dawniej Sawicka)
założycielka i liderka Akademii Kobiet Sukcesu

Autorka warsztatu o sobie:

M.Sawicka_-_zdjecie_male2Małgorzata Smoczyńska (dawniej Sawicka) – jestem założycielką i liderką Akademii Kobiet Sukcesu; autorką warsztatu „Moc Skutecznego Działania”, współautorką warsztatów „Narodziny Kobiety Sukcesu. Jak dobrze być sobą!”, „Idąc za głosem serca. Poznać i pokochać siebie”; trenerką Odysei Umysłu – programu edukacji twórczej, którego celem jest inspirowanie rozwoju kreatywnego i twórczego rozwiązywania problemów; ukończyłam w Centrum TROP kurs pracy z procesem grupowym w ramach programu „Skuteczny Trener: Kreatywność-Zmiana-Efektywność”; pasjonuję się psychologią i rozwojem osobistym. Ukończyłam Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz liczne kursy psychologiczne (m.in. NLP, trening twórczego myślenia, trening umiejętności menadżerskich i przywódczych, zarządzanie różnymi typami osobowości w oparciu o MBTI).

Od ponad pięciu lat praktykuję skuteczne działanie i aktywne realizowanie śmiałych marzeń, wcielając w życie mój autorski projekt – Akademię Kobiet Sukcesu (wcześniej Tydzień Kobiet Sukcesu). Kocham tańczyć, podróżować, aktywnie uczestniczyć w kulturze, a także stale zachwycam się światem i nowo poznanymi ludźmi. Nie tylko wierzę, ale też wiem z autopsji, że każde marzenie można zrealizować.

Przeczytaj rekomendacje i wrażenia uczestniczek warsztatów Małgorzaty Smoczyńskiej


Termin: Niedziela, 13 kwietnia  2014, godz. 11:00-17:00

Miejsce: klimatyczne, pełne ciepła i dobrej energii Inspiration Space, blisko metra Racławicka, na ul. Jana Czeczota 8/3 w Warszawie)

Wielkość grupy: ok 12 osób (max.15 )

Inwestycja:285 zł – dla osób zapisujących się indywidualnie

230 zł – dla osób korzystających z Promocji Przyjaciółka lub  uczestniczek wcześniejszych warsztatów Małgorzaty Smoczyńskiej
Warunkiem skorzystania z Promocji Przyjaciółka jest opłacenie przez jedną osobę udziału w tym samym warsztacie dwóch lub więcej osób (wtedy wpłacona kwota powinna być wielokrotnością 230 zł – zależnie od ilości zapisywanych osób).
Jeśli udział drugiej osoby jest opłacany w innym momencie, niż pierwszej osoby – pierwsza osoba wpłaca 285 zł za siebie, a potem za kolejne osoby może dopłacić różnicę w stosunku do wpłaconej kwoty (czyli 175 zł – w przypadku dopłaty dla drugiej osoby)

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*