„Obudź w sobie ducha radości”

Akademia Kobiet Sukcesu oraz Akademia Radosnego Życia zapraszają na ogromnie energetyczną konferencję pod hasłem:

„Obudź w sobie ducha radości”

Sobota, 29 marca 2014, godz. 11-15, Centrum Łowicka, Warszawa
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.
Inwestycja: 50 zł

Będziemy celebrować powstanie Akademii Radosnego Życia oraz piątą rocznicę powstania Akademii Kobiet Sukcesu. Będzie to zarazem 22-ga konferencja Akademii zorganizowana w Centrum Łowicka.

Jest co świętować! Wspólnie obudźmy w sobie wiosnę i ducha radości!

„Nie musimy być szczęśliwi by się śmiać, stajemy się szczęśliwi, gdy się śmiejemy”  Dr Madan Kataria – twórca jogi śmiechu
Jeśli chcesz się dowiedzieć:
– jak odzyskać naturalny, dziecięcy stan radości poprzez świadome korzystanie z metod, które uwalniają z naszego ciała stłumione emocje

– w jaki sposób można zadbać o swój stan emocjonalny, tak aby każdego dnia budzić się z uśmiechem na twarzy, mieć w sobie spokój i radość do działania

– jak rozpuścić lęki, jak zmieniać przekonania, jak redukować stres, aby poczuć w sobie przepływ radosnej energii
To koniecznie weź udział w naszej wiosennej konferencji!

Radość i zdrowie są efektem wewnętrznej pracy i zbudowania dobrej relacji ze sobą. Uczestnicząc w konferencji staniesz się posiadaczką wiedzy, która zaprowadzi Cię do radości i zdrowia. Będziemy mówić o cudownej mocy medytacji, świadomego oddechu, wdzięczności, wybaczaniu, śmiechu, tańcu.

Dzięki wykładom, dyskusjom i warsztatom doświadczysz na sobie, jak można zmieniać i uwalniać emocje, poczujesz w sobie tryskającą radość i motywację do zmian swojego stylu życia na lepszy. Nauczysz się dbałości o wewnętrzną harmonię, która jest fundamentem do budowania szczęśliwego życia.

I Ty obudź w sobie pasję życia i ducha radości!


Program Konferencji:

10.30-11.00 –Rejestracja, networking

11.00-11.05 – Wprowadzenie. Przywitanie i prezentacja gości.

11.05-11.30 – Inspirujący wykład – Wpływ emocji na zdrowie – dlaczego i jak je uwalniać? Ewa Białek

Bazując na życiowym doświadczeniu zawodowym w medycynie oraz osobistym, jak i będąc pionierką psychosyntezy w Polsce (psychosynteza to nurt psychologii, którego założeniem jest harmonijny rozwój osobowości człowieka, opracowany przez włoskiego lekarza psychoterapeutę Roberto Assagiolego), dr Ewa Białek opowie, dlaczego coraz liczniejsze choroby cywilizacyjne są tak trudne nie tylko do zdiagnozowania, ale i wyleczenia. Skupi się na objawach jako drodze do przyczyn, leżących u ich podłoża, wywodzących się z zablokowania zdrowego wyrażania siebie (emocji) i tego długofalowych konsekwencji na zdrowie (jak i jakość życia, a może i życie) i chorób z auto-immunoagresjii. Uzdrowienie tych energetycznych depozytów leży w drodze powrotnej do „pierwotnego wzorca”, jego uwolnienia (energii emocji)…i wyboru życia jakim chcę żyć. To droga zarazem prosta i trudna, wymagająca wiary w siebie, wybaczaniu sobie i innym, determinacji i odwagi w podążaniu za swoją prawdą oraz systematycznym podejściu całościowym (a więc wspieraniu wszystkich sfer swego wzrastania).

11.30-12.00 – Panel dyskusyjny –  Zdrowy i radosny styl życia – jak go osiągnąć? Prowadzenie panelu – Elżbieta Dąbrowska i Barbara Sawicka

Goście panelu: Dariusz Chwiejczak, Michał Godlewski

Podczas panelu będą poruszane tematy:

– medytacja jako narzędzie do odzyskania zdrowia, spokoju i radości

– wyzwalanie swojego potencjału i odnalezienie radości życia poprzez świadomy oddech

12.00 -12.30  Mini warsztat: Czakry-Jak obudzić w sobie radość życia” Dagmara Gmitrzak System czakr czyli ośrodków energetycznych w naszym ciele to skuteczna mapa, która pozwala nam poruszać się po wewnętrznym labiryncie. To znakomite narzędzie rozwoju osobistego, z którego Dagmara Gmitrzak korzysta już od 15 lat, dzieląc się nim na warsztatach i sesjach indywidualnych.

Jeśli chcesz:
-odczuwać więcej energii witalnej,
-obudzić swoją kreatywnosć i wewnetrzne potencjały,
-otworzyc serce na siebie i innych,
-obudzić w sobie radość-
Zapraszamy Cię na mini warsztat podczas konferencji. Dowiesz się więcej na temat systemu czakr, poznasz ich lokalizację w swoim ciele, obudzisz więcej energii witalnej i radości!
12.30-13.10 – Radość życia z pasją – inspirujące wystąpienie założycielki Akademii Kobiet Sukcesu Małgorzata Smoczyńska

13.10-13.40 – Przerwa na kawę, fryzjerskie metamorfozy z Shake Your Head, możliwość zakupu książek i odwiedzenia stoisk Partnerów

13.40-14.15 – Warsztat: „ENDORFINA – radość daje, radość trzyma” – taniec jako źródło endorfin i skuteczny wyzwalacz radości – Justyna Durmaj, Dzika Gracja

Podczas warsztatu:

– dowiesz się co karmi duszę, serce, ciało i umysł oraz jak czerpać radość każdego dnia

– odkryjesz poprzez taniec, gdzie jest ukryta w ciele radość

14.15-14:45 Warsztat jogi śmiechu „Śmiech to radość i zdrowie” Elżbieta Dąbrowska i Barbara Sawicka

JOGA ŚMIECHU to unikalna metoda, która łączy ćwiczenia wywołujące śmiech z prostymi ćwiczeniami oddechowymi jogi i relaksacjami. Joga śmiechu opiera się na naukowym fakcie, że nasze ciało nie rozróżnia pomiędzy śmiechem naturalnym a wywołanym na życzenie, w obu wypadkach dostaje dużą dawkę tlenu, energii i dobrego samopoczucia

Podczas warsztatu:

– poznasz filozofię jogi śmiechu

– dowiesz się jakie są korzyści śmiechu dla naszego organizmu

– weźmiesz udział w krótkiej sesji jogi śmiechu i doświadczysz jej dobroczynnych skutków

14.45-15.00 – Podziękowanie, podsumowanie konferencji, loteria wizytówkowa

Na tej konferencji nie może Cię zabraknąć!
Zapisz się na wydarzenie

W razie problemów z rejestracją, prosimy o kontakt na adres: monis.godlewska@gmail.com  


Goście konferencji:
Ewa Danuta Białek – długoletni naukowiec w dziedzinie medycyny, autorka 25 książek, 150 artykułów, wielu programów autorskich „edukacji zdrowotnej w praktyce” (holistycznego podejścia) oraz „edukacji o sobie”, które prowadzi od 1997 roku, początkowo poprzez Stowarzyszenie „Edukacja dla Przyszłości, a od 10 lat przez Instytut Psychosyntezy. Zajmuje się mentoringiem życiowym i zdrowotnym, oraz coachingiem (Master Life Coach/Health/transpersonal) transformacyjnym.

Dagmara Gmitrzak – trenerka rozwoju osobistego, socjolog, terapeutka technik holistycznych, dziennikarka. Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia dla firm w Polsce i na świecie. Jest autorką pięciu książek, m.in.: „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji” plus CD, „Inteligencja serca” plus CD, „Obudź swoją kreatywność” plus mp3.

Dariusz Chwiejczak – autor książki „Czarodzieje mogą wszystko” oraz licznych warsztatów oferujących narzędzia do odzyskania zdrowia, spokoju i radości poprzez wdzięczność, uzdrawianie relacji i medytację. Jest właścicielem 100-letniego zabytkowego pałacu. Obecnie organizuje w swoim pałacu „Wakacje dla zdrowia” – swoistą akademię profilaktyki zdrowia, promującą świadomy styl życia, obejmujący spokój emocjonalny, aktywność fizyczną i odżywianie.

Michał Godlewski – Coach, Trener, Breathworker. Kierownik krakowskiej filii Instytutu Ewy Foley. Współpracuje ściśle z Grupą Trenerską Mentor. Wykładowca w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks J.Tischnera na kierunakch: Trener i Coach, International Bussiness Development. Prowadzi autorski trening Odkryj Swój Potencjał, oraz Trening Transformacyjno – Rozwojowy. Prowadzi warsztat “Uwolnij Oddech” i tygodniowe wyjazdy wakacyjne “Oddech Życia” oraz “Otwarte Okna – Akademia Komunikacji Coachingowej”.

Justyna Durmaj ( JuDu) – psycholożka, doradca rozwoju osobistego, z „drugiej strony” szkoleniowiec, rzecznik prasowy, PR- owiec z ponad 25-letnim doświadczeniem. Członkini towarzyszenia  Filmforum. Aktywistka społecznych działań. Twórczyni  warsztatów „Dzika Gracja”, które prowadzi od 2005 roku.

Odwiedź nas na Facebooku

Skomentuj

Twój adres e-mail będzie niewidoczny.

*